Budowa domów drewnianych
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #333
Odsłon : 2 / Opublikowany 3 miesięcy temu
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam
Marzysz o tym, aby w Twoim posiadaniu były domy drewniane z bali? Możesz to marzenie zrealizować poprzez skorzystanie z usług firmy Profi-Bud. Proponujemy kompleksową pomoc przy czymś takim budowa domów drewnianych, które będą prezentowały się w nienaganny sposób. Zadbamy, aby zostały właściwie skonstruowane. Wszystkie materiały użyte do ich tworzenia są wysokiej jakości. W związku z tym, domy z bali mogą być odporne na działanie czynników atmosferycznych. Śnieg, deszcz, ostre słońce nie będą wpływały na pogorszenie się ich wyglądu.
Dlatego też, na pewno nasze domy z drewna są godne polecenia i są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Więcej informacja na temat naszej działalności znajdziesz na naturtech.eu.

Dodatkowe informacje

Strona www: https://naturtech.eu

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Dodaj komentarz

  Lokalizacja

  Poland
  mazowieckie
  Piaseczno
  Wenedów 6A
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  naturtech
  Kraj Poland
  Województwo mazowieckie
  Adres Piaseczno
  Typ Prywatny
  Budowa domów drewnianych - 1/1
  Budowa domów drewnianych
  Marzysz o tym, aby w Twoim posiadaniu były domy drewniane z bali? Możesz to marzenie zrealizować poprzez skorzystanie z usług firmy Profi-Bud. Proponujemy kompleksową pomoc przy czymś takim budowa domów drewnianych, które będą prezentowały się w nienaganny sposób. Zadbamy, aby zostały właściwie skon...
  Proszę o kontakt