IZOLACJE OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam

1 - 2 z 2
1.00 PLN
ID #331
Opublikowany 2 tygodni temu
Stan: Nowy
Transakcja: Sprzedam
Firma FIRBAU należy do grona najbardziej profesjonalnych firm osuszających w Polsce. Występując w roli generalnego wykonawcy, realizuje osuszanie na kluczowych inwestycjach infrastrukturalnych w województwie śląskim, małopolskim i opolskim.
Spółka powstała w 2008 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w sektorze budowlanym związanym z wykonywaniem profesjonalnych usług osuszających. Początkowo działalność firmy skupiała się na drenażach obiektów. Ponadto w dorobku firmy są prace izolacyjne budynków, a także realizacje związane z iniekcją krystaliczną czy odgrzybianiem.
Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że w ostatnich latach poszerzyliśmy swą działalność na obszarze całego województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego jak i zwiększyliśmy profil naszej działalności o ozonowanie pomieszczeń, w której odnosimy znaczące sukcesy.
FIRBAU dzisiaj to doświadczony Wykonawca, który dzięki zdobytym doświadczeniom jest w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom i wymaganiom stawianym przez inwestora. W pracach wykorzystujemy nie tylko sprawdzone rozwiązania, ale również z powodzeniem wprowadzamy nowatorskie technologie i materiały, które można zakupić w naszym sklepie internetowym, realizując inwestycje w oparciu o siły własne i własną bazę sprzętową. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na potencjale kadrowym polegając na ich doświadczeniu charakteryzującym się wysoką wiedzą techniczną oraz rzetelnością. W swoich zasobach personalnych posiadamy osoby posiadające uprawnienia do przeprowadzania osuszania, drenaży, odgrzybiania czy ozonowania.
tel. 601 097401
tel/fax 33 8573 829
www.firbau.pl
www.ozonowanie.firbau.pl

Dodatkowe informacje

Strona www: www.firbau.pl


Słowa kuczowe: • iniekcja krystalicznaosuszanieodgrzybianieozonowanieodkażanieizolacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Dodaj komentarz
  Wojciech Firma FIRBAU
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Poland
  śląskie
  Czechowice-Dziedzice
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Wojciech Firma FIRBAU
  Kraj Poland
  Województwo śląskie
  Adres Czechowice-Dziedzice
  Typ Prywatny
  Telefon 60109xxxx
  IZOLACJE OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ - 1/2
  IZOLACJE OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ - 2/2
  IZOLACJE OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ
  Firma FIRBAU należy do grona najbardziej profesjonalnych firm osuszających w Polsce. Występując w roli generalnego wykonawcy, realizuje osuszanie na kluczowych inwestycjach infrastrukturalnych w województwie śląskim, małopolskim i opolskim. Spółka powstała w 2008 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrz...
  1.00 PLN