PRACOWNIK PRODUKCJI (układanie desek) Holandia

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #722
Odsłon : 1 / Opublikowany 2 tygodni temu

Firma Interwel BV z siedzibą w Nieuwleusen dla swojego klienta w okolicy miejscowości Hengelo poszukuje kandydata na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (deski).

Zakres obowiązków: wyjmowanie desek z maszyny, oznaczanie i układanie desek według zamówienia.

Wymagania:

Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy z drewnem,

Silna motywacja do podjęcia pracy na długi okres czasu,

Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych,

Czynne prawo jazdy kat. B,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym środowisku,

Stałą pracę w wymiarze 37-45 godzin tygodniowo,

Tygodniowy system wypłat

Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu

Opiekę koordynatora na miejscu.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: monika@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując DESKI.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy