praca produkcyjna przy owocach i warzywach/JUŻ OD ZARAZ

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #716
Odsłon : 1 / Opublikowany 2 tygodni temu

Agencja Pracy Czasowej Jupiter ma już dwadzieścia lat doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników (nr cert. 10790). Nasi wykwalifikowani, pełni motywacji, pracownicy tymczasowi pochodzą głównie z Polski i mogą być zatrudnieni w różnych sektorach: w branży spożywczej, transportowej, w dystrybucji i w sektorze AGF poszukuje nowych pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Zakres obowiązków: - sortowanie, pakowanie na taśmie produkcyjnej owoców i warzyw takich jak: pomidory, papryka, truskawki, borówka amerykańska itd. - ważenie owoców/warzyw do pojemniczków - inne prace zlecone przez Pracodawce

Wymagania: -mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, jednakże nie jest to warunek konieczny - mile widziane doświadczenie na produkcji lub zbiorach - motywacja, chęci do pracy, a także dyspozycyjność do pracy

Oferujemy: - Holenderska umowa o prace - pracę w renomowanej i stabilnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego - cotygodniowe wypłaty przelewane bezpośrednio na konto - zakwaterowanie (do 20 roku zycia bezpłatne) - pomoc polskiego personelu po przyjeździe do Holandii - pomoc przy wyrobieniu numeru Sofii - ubezpieczenie zdrowotne - bezpłatny transport samochodem z miejsca zamieszkania do pracy - dodatki urlopowe i wakacyjne

Rekrutacja: Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na Agnieszka@jupiterpolska.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm

Dodatkowe informacje

Strona www: www.jupiterpraca.pl

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy